انتشار پد ایرپاور رسما کنسل شد.
ایرپاور

به گفته شرکت اپل دقایقی پیش عرضه پد ایر پاور رسما کنسل شد.

دلیل این حرکت از سوی شرکت بزرگ اپل عدم  توانایی رسیدن به استانداردهای لازم بوده است.

و عرضه ایرپاور برای همیشه لغو شده است.

اپل همه کارها را بر روی AirPower لغو کرده و قصد ندارد دستگاه را آزاد کند. اپل، مدیر ارشد فناوری سخت افزار، در بیانیه ای که به TechCrunch ارائه شد، اعلام کرد که AirPower قادر به دستیابی به استانداردهای بالای محصولات اپل نیست و کار بر روی این پروژه متوقف شده است.

“پس از تلاش های زیاد، ما نتیجه گرفته ایم که AirPower به استانداردهای بالا دست نخواهد یافت و ما پروژه را لغو کرده ایم. از کسانی که به دنبال راه اندازی این برنامه هستند، عذرخواهی می کنیم. ما همچنان بر این باوریم که آینده بی سیم است و متعهد به فشار است تجربه بی سیم رو به جلو است. 

ایرپاور

گزینه های ایرپاور

اگر چه AirPower لغو شده است، گزینه های شخص ثالث جایگزین وجود دارد که برای شارژ چندین دستگاه در یک زمان طراحی شده اند.

هیچ شارژر شخص ثالث دقیقا همان چیزی است که AirPower وعده داده است چرا که این غیر ممکن بود، اما آنها همه هزینه های بیش از یک دستگاه را پرداخت می کنند.

برخی از آنها قادر به پرداخت هزینه های AirPods، iPhone و Apple Watch همگی هستند.

ایرپاور

ایرپاور چیست؟؟؟

AirPower یک چیپ شارژ شده توسط اپل طراحی شده برای شارژ اشیائی مبتنی بر Qi، ساعت اپل و AirPods، با استفاده از یک Case Charging Wireless AirPods که اپل در مارس 2019 معرفی کرد، طراحی شده است.

اپل AirPower اختصاصی بوده و در نظر دارد حداقل دو روش شارژ بی سیم مختلف را ترکیب کند – Qi و سپس شارژر اپل دیده شده است که مبتنی بر القایی و نه مبتنی بر Qi است.

طراحی شده است به طوری که شما می توانید یک iPhone، AirPods، و یا اپل دیده بان در هر بخش از مات به جای شارژ دستگاه است، که به این معنی که شارژر چند همپوشانی باید شامل شود.

مات AirPower به اندازه کافی بزرگ بود تا یک بار تمام سه دستگاه را شارژ کند، به همین ترتیب AirPower به یک منبع برق خارجی متصل شده است، شاید با استفاده از یک کابل USB-C.

AirPower همچنین دارای ویژگی هایی بود که اجازه می دهد آیفون سطح شارژ بی سیم تمام دستگاه های روی مات را شامل می شود، از جمله آیفون، ساعت اپل و AirPod ها.

نظرات خودتون رو زیر همین مطلب بفرستید.

تیم تلسو

اشتراک گذاری:

1
نظر بدهید

avatar
1 نظرات مباحث
0 پاسخ های مبحث
0 دنبال کننده
 
مورد توجه ترین نظر
داغ ترین نظرات مبحث
1 نظرات نویسنده
محمدی آخرین نظر نویسنده
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظراتی با رای زیاد
محمدی
میهمان
محمدی

واقعا من که خیلی منتظر این محصول بودم واقعا حیف شد‌‌

0

بالا

X